Samochód zastępczy do nauki jazdy

Wypożyczalnia samochodów do nauki jazdy

wypożyczalnia samochodów do nauki jazdyPopularną usługą wśród naszych klientów, jest wynajem samochodów przystosowanych do nauki jazdy innymi słowy wynajem eLek. Szkoły nauki jazdy bardzo ochoczo korzystają z możliwości chwilowego powiększenia floty samochodów popyt na kursy wzrasta. Wiemy, czego potrzeba ośrodkom szkolenia kierowców, wobec tego wszystkie dostępne u nas samochody dla szkół nauki jazdy to auta najwyższej klasy. Do dyspozycji młodych kierowców oddajemy niezawodne samochody marki Hyundai i20. Wszystkie samochody dla szkół nauki jazdy posiadają podświetlany znak „L”, pomocnicze lusterka i dodatkowe pedały instruktora.

Wynajem aut do nauki jazdy w wypożyczalni samochodów  auto Etapia przynosi ośrodkom szkolenia kierowców wiele korzyści są one zarówno ekonomiczne jak i wizerunkowe. Szkoły nauki jazdy tym samym zyskują dzięki temu dodatkowe pojazdy, które wspierają ich własną flotę aut do nauki. Mogą wypożyczyć samochód gdy liczba kursów nagle wzrośnie.

Samochód zastępczy do nauki jazdy po kolizji

samochód zastępczy do nauki jazdyPo kolizji lub wypadku wypożyczymy zastępczy samochód nauki jazdy, a szkoła nie płaci za jego najem. Koszty pokrywane są z OC sprawcy wypadku. Samochody z oc sprawcy wynajmujemy bezgotówkowo, rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczalnią sprawcy wypadku. Najem auta zastępczego do nauki jazdy Szczecin nie ma wpływy na odszkodowanie za uszkodzony samochód. Auta zastępcze dla szkół jazdy stanowi nieocenione wsparcie po wypadku. W ten sposób szkoły nauki jazdy nie muszą rezygnować z kursów i  kursantów. Dzięki unikalnej ofercie naszej wypożyczalni samochodów do nauki jazdy szkoły mogą swobodnie planować harmonogram kursów, nawet w momencie nieprzewidzianych sytuacji – kolizji i stłuczek z udziałem eLek. Wówczas wynajem będzie płatny z OC sprawcy.

Podsumowanie:
  • Oferujemy samochód przystosowany do nauki jazdy na wynajem w Szczecinie
  • Oferujemy wynajem samochodu zastępczy przystosowanego do nauki jazdy z oc sprawcy
5.00 avg. rating (99% score) - 4582 votes
Zadzwoń do nas