Liberty auto zastępcze

Auto zastępcze z oc Liberty

Czy zastanawiałeś się jak to jest funkcjonować bez samochodu? Bez własnego samochodu, który obecnie jest jednym z najważniejszych elementów życia nie tylko w mieście ale także poza nim. Dzięki temu co daje nam samochód- samodzielność, dużą swobodę działania i podróżowania, nierzadko także służy nam do wykonywania działalności gospodarczej lub jest narzędziem pracy. W dzisiejszych czasach bardzo trudno funkcjonować bez samochodu! Jednak należy pamiętać, że każdy Samochód musi mieć wykupione ważne ubezpieczenie OC. Jest to ubezpieczenia chroniące odpowiedzialność cywilną właściciela, przede wszystkim pokrywa koszty naprawy innego samochodu, który został uszkodzony z winy właściciela samochodu.

Nie każdy jednak wie i zdaje sobie sprawę z tego, że ubezpieczenie OC pokrywa  koszty wynajęcia samochodu zastępczego! Jeśli zostałeś osoba poszkodowana w wypadku drogowym a sprawca wypadku miał wykupioną polisę OC w Liberty Ubezpieczenia to możesz na koszt jego ubezpieczenia, wziąć taki Samochód na wypożyczenie. Co więcej, w ofercie Liberty Ubezpieczenia znajduje się wiele dodatkowych pakietów ubezpieczenia takich jak ubezpieczenie AC od skutków zdarzeń losowych, NNW kierowcy i pasażerów, a także ubezpieczenia bagażu czy samochodu od innych zdarzeń losowych.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  • Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  • Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  • Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w Liberty Ubezpieczenia i możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC Liberty Ubezpieczenia
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC Liberty Ubezpieczenia

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w Liberty Ubezpieczenia

Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin!

Jakie auto zastępcze daje Liberty

Liberty identycznie jak inne towarzystwa ubezpieczeniowe dla poszkodowanego oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w wypadku.

5.00 avg. rating (99% score) - 196 votes
Zadzwoń do nas