Wynajem busów

Główną przyczyną wynajmu busów z naszej wypożyczalni są wycieczki zorganizowane oraz podróże rodzinne w komfortowych warunkach. Oferta naszej wypożyczalni samochodów obejmuje przede wszystkim wysokiej klasy busy posiadające nowoczesne wyposażenie w standardzie. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy preferują minimum formalności zamiast długotrwałych umów i zobowiązań.

Wynajem busów w Szczecinie

wypożyczalnia busów w SzczecinieOsoby ceniące sobie wysoki standard oraz bezpieczeństwo podróży bez najmniejszego problemu wybiorą dla siebie proponowane przez nas busy. Albowiem możliwość wynajmu busów dotyczy tylko nowoczesnych pojazdów wyposażonych w różne urządzenia i systemy umilające podróżowanie. Przykładem jest sprzęt audio, klimatyzacja czy tez wielofunkcyjna kierownica.

Nasi dotychczasowi klienci korzystali już z możliwości wynajmu busa w sytuacjach nie tylko związanych z działalnością zawodową, ale również podczas planowania prywatnej wyprawy krajowej bądź zagranicznej. Do skorzystania z wypożyczalni busów serdecznie zapraszamy:

 • osoby prywatne
 • szkoły,
 • biura podróży,
 • firmy,
 • grupy sportowe i rekreacyjne,
 • zespoły muzyczne,
 • artystów.

Każda wycieczka, każdy wyjazd integracyjny lub rodzinne wczasy w większym gronie osób wymagać mogą przewiezienia większej liczby ludzi niż w aucie osobowym się zmieści, dlatego wynajem solidnego busa z adekwatną liczbą miejsc będzie idealnym rozwiązaniem.

Statystyki pokazują, iż Polacy z roku na rok stają się coraz bardziej mobilni. Stale rośnie liczba użytkowników dróg, a polskie pojazdy pokonują coraz dłuższe dystanse. Żyjemy w czasach gdzie codzienny wielokilometrowy dojazd samochodem do pracy nikogo już nie dziwi, a wspólne, co weekendowe wypady autem w Polskę to już bez mała norma.

Wszechstronna wypożyczalnia samochodów – Szczecin:

Wraz z mobilnością rośnie także popularność wynajmu autWypożyczalnia samochodów to miejsce, do którego coraz chętniej i co za tym idzie częściej zaglądają Klienci, którzy zainteresowani są nie tylko ofertą, alei możliwościami, jakie dają im nasze usługi. Ze względu na dużą rozbieżność i różnorodność indywidualnych potrzeb nasza oferta jest bardzo szeroka oraz skierowana do wielu różnych grup. Nasze cztery główne usługi to:

 • wynajem aut osobowych,
 • wynajem aut luksusowych
 • wynajem mikrobusów,
 • wynajem busów osobowych.
 • wynajem samochodu zastępczego dla poszkodowanych

Co dzień przeprowadzamy również analizę potrzeb rynkowych naszych Klientów. Z tego powodu naszą szczególną uwagę poświęcamy segmentowi transportu małymi autobusami.

Długoterminowy wynajem

Wynajem busa 9 osobowego w SzczecinieProponowane przez nas busy możecie Państwo wynająć w zależności od Waszych potrzeb np. na krótki weekendowy wyjazd bądź, jako pojazd do długotrwałego codziennego użytku w celach służbowych. Wynajem na czas dłuższy niż miesiąc jest idealną alternatywą dla leasingu, gdyż najem taki nie wiąże się z żadnymi kontaktami ani procedurami wymaganymi przez banki.

Wszelkie formalności poprzedzające wynajem busa postaraliśmy się ograniczyć do niezbędnego minimum, a samą rezerwację można dokonać przez Internet czy też telefonicznie. Współpraca z nami to ogrom korzyści na wielu płaszczyznach profesjonalnego wynajmu busa, np.:

 • konkurencyjne ceny, dodatkowe rabaty oraz ciekawe promocje,
 • nowoczesne pojazdy o niewielkim przebiegu i dobrej amortyzacji,
 • profesjonalnie wyposażone busy usprawniające każdą podróż,
 • serwis i badania techniczne pojazdów, jako standard, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Po zakończeniu przez Państwa długotrwałego okresu wynajmu busa zawsze istnieje możliwość jego wykupienia z naszej wypożyczalni samochodów na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Dodatkowo po dokonaniu takiej transakcji również oferujemy fachową pomoc i doradztwo na każdym etapie użytkowania pojazdu, zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.

Wynajmij komfort

Bus do wynajęcia – to usługa, która zdobywa coraz większą popularność wśród Klientów. W odpowiedzi na zauważalne zapotrzebowanie na rynku car rental, nasza firma stworzyła flotę mikrobusów, które mają na celu spełniać różnorodne potrzeby naszych Klientów związane z komunikacją i transportem.

Zainwestowaliśmy swój czas oraz środki w taki sposób, by wybrać tylko te najlepsze samochody z punktu widzenia bezpieczeństwa, ergonomii i ekonomii jazdy. Nasze busy przemierza ją nie tylko lokalne trasy, ale również wożą naszych Klientów w dalsze rejony Polski. Posiadamy wyjątkowo atrakcyjny cennik, dlatego koszt najmu busa jest stosunkowo niski i może sobie na niego pozwolić coraz więcej osób.

Ceny- Dobra wypożyczalnia busów

Tani wynajem busa SzczecinPierwszorzędnym celem podczas tworzenia firmy działającej także, jako wypożyczalnia busów było dla nas zapewnienie Klientom unikalnych rozwiązań w zakresie floty i obsługi. Efektem, jaki uzyskaliśmy podczas realizacji tych założeń jest sprawne funkcjonowanie wypożyczalni oraz wysoka, jakość usług.

Rodzinny, firmowy, pasażerski, uniwersalny – bus osobowy

Różnorodność wykorzystania naszych busów jest wyjątkowo imponująca. Wynajem busa wybierają przede wszystkim nowożeńcy chcąc zapewnić transport swoim gościom oraz organizatorzy mniej lub bardziej hucznych i oficjalnych imprez. Ponadto nasze mikrobusy stosunkowo często kursują w trybie „z domu do domu” (ang. door to door), dowożąc ludzi na imprezy, a potem odstawiając ich z powrotem do domów. Najczęściej Klienci wybierają wtedy wynajem busa osobowego z kierowcą, ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu mają zapewniony kompleksowy i komfortowy transport.

Wiele firm już współpracowało z nami w zakresie transportu swoich pracowników. Zazwyczaj były to przewozy busem na szkolenia, wyjazdy integracyjne, delegacje pracownicze lub firmowe wakacje.

Wszelkie okresy świąteczne i urlopowe, długie weekendy, wakacje, ferie  to okres ponadprzeciętnego zainteresowania busami. Nasza wypożyczalnia busów w Szczecinie pracuje w tym czasie na tak zwanych podwójnych obrotach. Wynajmujemy wtedy nasze busy grupom przyjaciół, którzy planują sobie urlop w trasie, połączony ze zwiedzaniem. Także rodziny, które dysponują, na co dzień własnymi autami coraz częściej decydują się na wypożyczenie większego pojazdu, by móc pomieścić starszych i młodszych wczasowiczów oraz ich często imponującą ilość bagaży.

Wszystkie nasze busy posiadają wysoki standard wyposażenia, a ich wnętrza są zaprojektowane tak, by wszyscy pasażerowie mogli w komfortowych warunkach znieść nawet te długie,często wielogodzinne trasy. Wydajna klimatyzacja, wygodne fotele, praktyczne schowki, przegrody i uchwyty, możliwości zwiększenia przestrzeni bagażowej poprzez wyjęcie foteli, wszystko to są składowe wysokiego standardu. Oczywiście wszystkie pojazdy z naszej floty posiadają aktualne badania techniczne i są stuprocentowo sprawne oraz zadbane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

5.00 avg. rating (99% score) - 891 votes
Zadzwoń do nas