Szkody

Zgłoszenie szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego

Aby zgłosić szkodę komunikacyjną z OC sprawcy kolizji wybierz interesujące Cię towarzystwo. Po kliknięciu w logo znajdziesz niezbędne dane kontaktowe oraz przydatne numery telefonów a także informacje jak otrzymać bezpłatny samochód zastępczy z oc sprawcy kolizji. Znajdziesz tutaj również oświadczenie o kolizji drogowej druk do pobrania w przypadku wystąpienia kolizji.

Jeśli masz problem w zgłoszeniu szkody lub nie wiesz jak to zrobić skontaktuj się z nami chętnie pomożemy uporać się z tym problemem. Pomożemy Wam w skomplikowanym procesie zgłoszenia szkody udzielimy również informacji jak wynająć auto zastępcze w szczecinie. Jak zgłosić szkodę komunikacyjną oc ac? Wystarczy że klikniesz w logo towarzystwa znajdziesz interesujący Cię telefon zgłoszenie szkody telefon. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje darmowe auto zastępcze na czas naprawy nieważne w jakim towarzystwie ubezpieczony jest sprawca.

YCD szczecinuniqa szczecinmtu szczecintuz samochód zastępczy szczecinwarta szczecin

tuw szczecin

benefia szczecingothaer szczecinConcordia Szczecin Hestia Szczecinlink 4 auto zastępcze szczecin

proama szczecinliberty szczecininterrisk szczecinhdi szczecin

Allianz Szczecinreso szczecin

bre ubezpieczenia szczecin

Compensa Szczecin

Gefion ubezpieczenia zgłoszenie szkody

generali szczecin

axa szczecin

aviva szczecin

Infolinia zgłoszenie szkody  Hestia Allianz Warta Generali HDI Link4 Compensa Liberty AXA Aviva MTU Interrisk Uniqa TUW Gothaer Gefion Proama Reso Balcia Polins TUZ numery telefonów

4.98 avg. rating (99% score) - 2187 votes
Zadzwoń do nas