Wiele usług z zakresu wynajmu samochodów

zakres usług wypożyczalni samochodówSektor wynajmu aut, to obecnie bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina usług na naszym rodzimym rynku. Ma to przede wszystkim związek z coraz większą mobilnością naszych rodaków, rozwojem biznesu, cenami pojazdów oraz prostą kalkulacją ekonomiczną. Krótko mówiąc, posiadanie własnego auta nie zawsze się opłaca.

W naszym mieście istnieje bardzo dużo firm zajmujących się wypożyczaniem aut, dlatego zainteresowani nie mogą narzekać na ograniczony wybór w tej dziedzinie. Ważne jest, by decydując się na wynajem samochodu mieć przede wszystkim pewność, że wypożyczalnia,z której usług korzystamy zapewniła nam rzetelną obsługę na każdym etapie zawartej umowy.

Wynajem samochodów w Szczecinie

Profesjonalne podejście do klienta, nowoczesna flota pojazdów, wykwalifikowani pracownicy i poprawnie skonstruowana umowa wynajmu auta, to cechy, które zwięźle i szybko charakteryzują naszą wypożyczalnię samochodów w Szczecinie.

Dla naszej firmy każdy klient jest równie ważny, niezależnie czy jest to osoba prywatna czy też przedsiębiorca. Za każdym razem staramy się pomóc w wyborze odpowiedniego pojazdu spełniającego wymagania wynajmującego.Staramy się także zadbać o to, ażeby nasze samochody były w perfekcyjnym stanie technicznym. By móc utrzymać doskonałą, jakość naszych usługa zatrudniamy wyłącznie najlepszych pracowników, którzy przechodzą systematyczne szkolenia z zakresu swoich obowiązków oraz stale poszerzamy sferę naszych usług i unowocześniamy flotę posiadanych przez nas pojazdów.

Wynajmij dokładnie taki samochód, jaki potrzebujesz

Powodów skłaniających do wynajmu samochodu jest wiele. Może to być chwilowa potrzeba i klient decyduje się na szybki wynajem krótkoterminowy lub na odwrót, pojazd jest niezbędny do prowadzenia działalności gospodarczej i klient będzie miał zamiar wynająć go na dłuższy okres czasu. Od tego, kto oraz w jakim celu najmuje auto zależy w głównej mierze marka i model pojazdu.

Nasza wypożyczalnia pojazdów, by móc sprostać wymaganiom jak najliczniejszej grupie osób, nieustannie wzbogaca swojąflotę o najnowsze modele najbardziej znanych marek. W naszej wypożyczalni można, zatem wynająć auto nie tylko do wypoczynku, ale i do pracy. Wszystko zależy od klienta.

Oferta naszej wypożyczalni obejmuje:

 • Małe i średnie pojazdy miejskie,
 • Przestrzenne samochody rodzinne,
 • Wygodne auta reprezentacyjne,
 • Bogato wyposażone samochody luksusowe,
 • Busy i mikrobusy,
 • Samochody dostawcze do transportu towarów.

Niezwykle istotnym elementem zawieranej z nami umowy, jest fakt, iż wszystkie auta u nas można wynająć bez żadnych ograniczeń kilometrów ani kaucji. Co więcej istnieje możliwość zamówienia i podstawienia pojazdu w dowolnie wskazane miejsce.

Możliwości wynajmu samochodów

Celem naszej firmy jest dostosowanie oferty do panujących na rynku trendów, dlatego też dokładnie analizujemy wnioski klientów i stale staramy się podążać za ich potrzebami.

Najpopularniejsze usługi proponowane przez naszą firmę to:

 • Wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy.
 • Przewóz osób i rzeczy.
 • Wynajęcie samochodu z kierowcą.
 • Profesjonalna obsługa.
 • Pomoc techniczna podczas wynajmu pojazdu.
 • Transport bagażu.
 • Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy.
 • Podstawienie pojazdu w umówione wcześniej miejsce.
 • Wszechstronna pomoc w organizacji i planowaniu wycieczek.

Wymienione powyżej usługi, to oczywiście nie wszystko, co posiadamy w swojej ofercie. Jesteśmy firmą otwartą na wszelkiego rodzaju innowacje, dlatego też chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Zawsze staramy się znaleźć wyjście z sytuacji i doradzamy tylko najlepsze rozwiązania, albowiem nasi pracownicy to zespół profesjonalistów, a to ostatecznie jest zapewnieniem kompleksowej i fachowej obsługi. Zatem wynajmij samochód i ruszaj w trasę!

5.00 avg. rating (99% score) - 8997 votes
Zadzwoń do nas