TUW auto zastępcze

 Auto zastępcze z oc TUW

Przyzwyczajenie jest druga naturą człowieka. Tak przyzwyczailiśmy się do użytkowania samochodu-już dziś wiele osób nie wyobraża sobie codziennego życia, zakupów, podróży czy wykonywania zawodu lub pracy bez jego użycia! Wraz ze wzrostem liczby pojazdów na drodze, pewności kierowców wzrasta także liczba wypadków drogowych. I dlatego też każdy właściciel samochodu musi wykupić obowiązkową polisę ubezpieczenia OC, która chroni jego odpowiedzialność cywilną względem osób trzecich. Co to dokładnie oznacza? Że w przypadku gdy spowodujemy wypadek, koszty naprawy drugiego samochodu, który został w wypadku tym uszkodzony zostaną pokryte przez nasza polisę.

Osoba, która została poszkodowana w kolizji lub wypadku, może także w ramach polisy OC wykupionej w TUW, bez względu na jej cenę, skorzystać z samochodu zastępczego. To niewątpliwie ogromna ulga dla osób, które potrzebują samochodu, a został on znacznie zniszczony w wypadku. Jak można jeszcze dodatkowo chronić Samochód? Wykupić w TUW pakiety ubezpieczenia dodatkowego takie jak AutoCasco, które chroni przez skutkami zdarzeń losowych, ubezpieczenie AutoSzyby oraz inne pakiety w tym NNW, ubezpieczenie w podróży lub bagażu.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  • Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  • Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  • Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w TUW i możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC TUW
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC TUW

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w TUW

Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin!

Jakie auto zastępcze daje TUW

TUW w podobny sposób jak inne ubezpieczalnie dla poszkodowanego po kolizji oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w wypadku.

4.99 avg. rating (99% score) - 983 votes
Zadzwoń do nas