BRE Ubezpieczenia auto zastępcze

Auto zastępcze z oc BRE Ubezpieczenia

Każdy użytkownik samochodu wie jakie korzyści i niezwykłą wygodę niesie za sobą podróżowanie właśnie takim samochodem. Można o dowolnej porze pojechać w dowolne miejsce, nie martwiąc się o bilety, odjazdy i spóźnienia. Bardzo ważnym aspektem posiadania samochodu jest jednak jego ubezpieczenie. Na rynku ubezpieczeń istnieją dwa rodzaje polis- obowiązkowe i dobrowolne. Ubezpieczenia obowiązkowe to takie, które chronią właściciela samochodu przed finansowymi kosztami szkód jakie może wyrządzić innym osobom znajdującym się na drodze. Obowiązkowe ubezpieczenie wiąże się także z pewnego rodzaju wydatkiem, lecz jest on wpisany w użytkowanie samochodu i dopiero w chwili wypadku okazuje się, że był to wydatek potrzebny.

Ubezpieczenie OC pokrywa jednak tylko szkody wyrządzone na mieniu innych osób, a co z naszymi szkodami? Na tą ewentualność warto wykupić ubezpieczenie dodatkowe w postaci polisy AC, która pokrywa koszty związane z naprawą naszego samochodu w razie wypadku, kolizji, kradzieży lub działania zdarzeń losowych. Warto pamiętać, że polisa OC pokrywa także koszty wypożyczenia przez osobę poszkodowana samochodu zastępczego na koszt sprawcy. Koszty te pokrywane są z polisy OC sprawy kolizji. Jeśli Samochód, którym kierowałeś został w znacznym stopniu uszkodzony i sprawca wypadku posiadał wykupiona polisę OC w BRE Ubezpieczenia, możesz wynająć Samochód zastępczy na jego koszt.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  • Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  • Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  • Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w BRE Ubezpieczenia i możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC BRE Ubezpieczenia
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC BRE Ubezpieczenia

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w BRE Ubezpieczenia

Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin

Jakie auto zastępcze daje BRE

BRE identycznie jak inne towarzystwa ubezpieczeniowe dla poszkodowanego oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w wypadku.

5.00 avg. rating (99% score) - 199 votes
Zadzwoń do nas