Compensa auto zastępcze

Auto zastępcze z OC Compensa

Compensa zgłoszenie szkody SzczecinKażdy kto posiada samochód wie, że oprócz wielu zalet jakie to za sobą niesie, wygody i swobody podróżowania, należy samochód także ubezpieczyć. Dla części kierowców jest to niestety przykry obowiązek i opłata, którą płaca z ciężkim sercem. Jednak dopiero w razie kolizji czy wypadku orientują się, że jest to potrzebna opłata, która uchronić może nas, kierowców, od ogromnych często kosztów naprawy czyjegoś samochodu. Na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych istnieją dwa ich rodzaje: obowiązkowe oraz dobrowolne.

Ubezpieczenia dobrowolne, czyli rozszerzenie ubezpieczeń obowiązkowych, szczególnie przydaje się kierowcom nowych, drogich samochodów. Ubezpieczenie AC oraz inne warianty ubezpieczenia samochodu w tym NNW, assistance, ochrona szyb, kół czy bagażu to dodatkowo płatna i zapewniająca pełną ochronę naszego samochodu opcja. Taka opcję, dodatkowych pakietów, można wykupić także w Compensa. Przed czym jednak chroni nas ubezpieczenie obowiązkowe OC? Jest to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroniące przez finansowymi konsekwencjami kolizji i wypadku drogowego, które powstaną na samochodzie drugiej osoby i których to jesteśmy sprawcą. Dodatkowo, z polisy OC sprawcy jeśli był on ubezpieczony w TU Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group, osoba poszkodowana może wypożyczyć Samochód zastępczy.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  • Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  • Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  • Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w Compensa i możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC Compensa
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC Compensa
  • Compensa Szczecin zgłoszenie Szkody

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w Compensa Szczecin

Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin

Jakie auto zastępcze daje Compensa

Compensa identycznie jak inne towarzystwa ubezpieczeniowe dla poszkodowanego oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w wypadku.

5.00 avg. rating (99% score) - 7891 votes
Zadzwoń do nas