Link 4 auto zastępcze

Auto zastępcze z oc Link 4

auto zastępcze link4Użytkowanie własnego samochodu to duża wygoda. Wygoda przede wszystkim ze względu na możliwość dojazdu w wiele miejsc dowolną drogą, o dowolnej porze i z niezwykłą wygodą. Oprócz kosztów związanych z przeglądami technicznymi samochodu, paliwem, ewentualnymi naprawami właściciel samochodu musi wziąć pod uwagę ubezpieczenie samochodu. I tu ma wybór- czy pozostać przy obowiązkowym ubezpieczeniu OC czy wykupić dodatkowe ubezpieczenie AC i inne opcje.

Ubezpieczenie obowiązkowe OC to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, chroniące finanse ubezpieczonego i gwarantujące wypłatę środków niezbędnych na naprawę innego samochodu, który został uszkodzony z winy ubezpieczonego. Jeśli posiadasz ubezpieczenie w Link4 i uszkodzisz inny Samochód, jego naprawa zostanie pokrywa właśnie z tej polisy. Z polisy ubezpieczenia OC w Link4 sprawy wypadku pokryte zostaną także koszty wynajęcia samochodu zastępczego dla osoby poszkodowanej w wypadku. Ubezpieczenie dodatkowe w Link4 daje możliwość ubezpieczenia dodatkowego w tym AC, NNW kierowcy i pasażerów oraz ubezpieczenie os wszystkich ryzyk nazwanych i nie, pożaru, kradzieży czy nawet aktów wandalizmu.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  • Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  • Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  • Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w Link4 i możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC Link4
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC Link4

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w Link4

Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin!

Jakie auto zastępcze daje Link 4

Link 4 identycznie jak inne towarzystwa ubezpieczeniowe dla poszkodowanego oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w wypadku.

5.00 avg. rating (99% score) - 434 votes
Zadzwoń do nas