Hestia auto zastępcze

Auto zastępcze z oc Hestia

Jeśli jesteś ostrożnym kierowcą, nigdy nie miałeś nawet drobnej stłuczki, a nadal musisz płacić ubezpieczenie i traktujesz to jak przykry obowiązek? Nie lekceważ go! Obowiązkowe ubezpieczenie OC chroni Cię przed finansowymi konsekwencjami szkód jakie wyrządzisz na mieniu drugiej osoby czyli uszkodzisz inny samochód podczas jazdy. Nawet jak jesteś najostrożniejszym kierowcą może przydarzyć Ci się kolizja na drodze i dlatego każdy kierowca musi posiadać ważną polisę OC. Co więcej, dzięki tej polisie nie tylko możesz ominąć przykre płacenie kosztów naprawy cudzego samochodu ale możesz skorzystać z samochodu zastępczego!

Jeśli jesteś osobą poszkodowaną w wypadku i sprawca posiadał ważne ubezpieczenie OC w STU Ergo Hestia S.A możesz na koszt ubezpieczyciela, w ramach policy OC wypożyczyć samochód zastępczy! To banalnie proste! Aby dodatkowo chronić swoje mienie możesz wykupić polisy takie jak AC, pakiet Assistance, który pomoże Ci w przypadku awarii i kolizji na drodze, a także szereg ubezpieczeń szyb, bagażu czy kół- to wszystko wykupisz w STU Ergo Hestia S.A

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  • Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  • Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  • Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w Hestia i możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC Hestia
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC Hestia

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w Hestia

Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin

Jakie auto zastępcze daje Hestia

Hestia tak samo jak inne towarzystwa ubezpieczeniowe dla poszkodowanego oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w kolizji.

5.00 avg. rating (99% score) - 362 votes
Zadzwoń do nas