MTU Auto zastępcze

Auto zastępcze z OC MTU grupa Ergo Hestia

mtu zgłoszenie szkody SzczecinPosiadanie samochodu w obecnych czasach to nic nadzwyczajnego. We większości gospodarstw domowych znajdują się nie jeden a nawet dwa samochody! I mimo, że posiadanie ich jest duża wygodną i ułatwieniem codziennego życia to należy pamiętać, że posiadanie samochodu to duży wydatek. Oprócz przeglądów technicznych i wszystkich wydatków związanych z użytkowaniem samochodu, należy pamiętać o ubezpieczeniu. Na rynku dostępne są dwa główne rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych: obowiązkowe i dobrowolne.

Ubezpieczenia dobrowolne, czyli takie, które opcjonalnie może wykupić w MTU każdy użytkownik i właściciel samochodu. Taki ubezpieczeniem jest głownie ubezpieczenia AC chroniące przed kradzieżą, włamaniem, pożarem i innymi zdarzeniami losowymi. Takim ubezpieczeniem może być także ubezpieczenie szyb czy kół, a także bagażu, który przewożony jest w samochodzie. Ubezpieczenie obowiązkowe, czyli takie, które musi posiadać każdy Samochód i nie może być dopuszczony do ruchu drogowego bez tej polisy. Chroni ona nie tylko przed konsekwencjami finansowymi szkód jakie zostały wyrządzone na mieniu innych osób ale także gwarantuje Samochód zastępczy Szczecin dla poszkodowanych osób. Jeśli więc jesteś osobą poszkodowaną w kolizji a sprawca posiadał polisę OC w MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. możesz skorzystać z wypożyczenia samochodu zastępczego w ramach polisy sprawcy.
Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  • Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  • Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  • Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w MTU grupa Ergo Hestia i możesz za darmo wypożyczyć na czas naprawy:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC MTU
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC MTU
  • MTU zgłoszenie szkody

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w MTU w Szczecinie

Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin!

Jakie auto zastępcze daje MTU

MTU tak samo jak inne towarzystwa ubezpieczeniowe dla poszkodowanego oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w kolizji.

5.00 avg. rating (99% score) - 201 votes
Zadzwoń do nas