AxA auto zastępcze

Auto zastępcze z OC AXA

Czy wyobrażasz sobie dziś życie bez samochodu? Obecnie jest to bardzo trudne, ponieważ przemieszczanie się własnym Samochodem jest niezwykle wygodne! Co więcej, samochód to nie tylko ułatwienie codziennego życia indywidualnego i prywatnego ale także zawodowego. Obecnie musimy być mobilni aby ułatwić sobie życie, dojazd do pracy, na zakupy czy do szkoły. W związku z bardzo dużą liczbą Samochodów na drogach wzrasta także liczba wypadków jakim ulegają Samochody. Dlatego też istnieje obowiązek ubezpieczania samochodu polisą OC, czyli taką która chroni interesy i odpowiedzialność cywilną właściciela samochodu. Taka polisa chroni nasze interesy w sytuacji gdy wyrządzimy szkodę osobie trzeciej lub jej mieniu, inaczej mówiąc pokryje szkody wyrządzone na drugim samochodzie. Tak samo działa to w drugą stronę- gdy sprawca wyrządzi szkodę na naszym pojeździe, to z jego ubezpieczenia OC pokryte zostaną koszty naprawy naszego samochodu.

Kompleksową ochronę finansową i Twojego samochodu gwarantuje AXA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Dzięki zastosowaniu pakietów ubezpieczenia, oprócz podstawowej opcji polisy OC, która jest obowiązkowa dla każdego kierowcy, istnieje możliwość wykupienia polisy AC w tyk także ubezpieczenia szyb i opon, Zielonej Karty czy ubezpieczenia samochodu od takich następstw jak pożar, zalanie, uderzenie pioruna, zawalenie się drzewa na Samochód czy innych zdarzeń losowych. Co jednak znaczy, że możemy skorzystać z samochodu zastępczego z OC sprawcy? Jeśli nasz samochód uległ wypadkowi nie z naszej winy, możemy skorzystać z samochodu zastępczego  którego koszty pokryje polisa OC sprawcy wypadku. Taka opcja w AXA obejmuje nie tylko samochody używane prywatnie, ale także służbowo. Koszty jakie zostaną pokryte to nie tylko koszty związane z wypożyczeniem samochodu o podobnych parametrach co te uszkodzone ale także koszty związane z dostarczeniem go do osoby poszkodowanej i odwiezienia z powrotem do wypożyczalni.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  •  Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  •  Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  •  Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w AXA i możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC AXA
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC AXA
  • Axa Direct zgłoszenie szkody

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w AXA zgłoszenie szkody

Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin!

Jakie auto zastępcze daje AXA

AXA tak samo jak inne towarzystwa ubezpieczeniowe dla poszkodowanego oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w kolizji.

4.99 avg. rating (99% score) - 964 votes
Zadzwoń do nas