Polins auto zastępcze

Auto zastępcze z OC Polins

Obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych obejmuje bez wyjątku wszystkich właścicieli aut. Na dzień dzisiejszy samochód stał się niezbędnym narzędziem pracy, a także nieodłączną częścią życia codziennego. Większość mieszkańców dużych miast nie wyobraża już sobie podróżowania komunikacją miejską zwłaszcza na zakupy, do pracy czy po dzieci do szkoły. Jednak prawdą jest, że im więcej się podróżuje za pomocą pojazdu, tym większe jest ryzyko jego uszkodzenia. Od takich właśnie sytuacji chroni nas ubezpieczenie OC pojazdu. Można by rzec, że ów OC chroni nas w dwojaki sposób, albowiem ubezpieczenie obowiązkowe chroni nas przed finansowymi kosztami szkód, jakie potencjalnie można wyrządzić innym uczestnikom ruchu drogowego oraz ich pojazdom.

Ponadto chroni nas, gdy to ktoś inny wyrządzi szkodę na naszym pojeździe.W takiej sytuacji koszty pokrywane są z polisy sprawcy. Jednakże po kolizji, bardzo często nie jesteśmy w stanie korzystać z własnego samochodu i właśnie wtedy możemy skorzystać z samochodu zastępczego z oc Polins, którego koszty wypożyczenia zostaną pokryte z polisy OC sprawcy Polins. Właśnie taką opcję gwarantuje polisa OC w Polins, albowiem w naszej ofercie znajduje się nie tylko ubezpieczenie ryzyka OC, ale także szereg innych, dodatkowych ryzyk takich jak ubezpieczenie Auto Casco, ubezpieczenie szyb, zdrowia i życia kierowcy i pasażerów oraz ubezpieczenie od kradzieży pojazdu, pożaru, wandalizmu i wielu innych zdarzeń losowych. Zobacz jak zgłosić szkodę Polins

Kiedy przysługuje auto zastępcze z polisy OC Polins?

  • Na technologiczny czas naprawy auta.
  • Do czasu zakupu nowego samochodu, jeżeli stwierdzona została szkoda całkowita.
  • Jeżeli osoba poszkodowana nie posiada pojazdu bądź ma możliwości korzystania z innego auta.
  • Na cały okres likwidacji szkody z polisy Polins.

Kiedy przysługuje zwrot kosztów za wynajęcie auta zastępczego z OC Polins?

  • Gdy osoba wynajęła samochód zastępczy Polins o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie.
  • Gdy cena wynajmu pojazdu odpowiada przeciętnym cenom wypożyczenia w danym regionie.

A co w sytuacji, gdy zostałeś poszkodowany, a Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w Polins? Otóż możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na pełen czas naprawy Twojego pojazdu.
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC Polins.
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC Polins.
  • Polins zgłoszenie szkody

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy,bowiem nie tylko pełną obsługę,ale i samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkodę z ubezpieczenia OC w Polins.

Wypożyczalnia samochodów
Zadzwoń 570 33 44 55 lub odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2, 70-556 Szczecin!

Jakie auto zastępcze daje Polins

Polins w podobny sposób jak inne ubezpieczalnie dla poszkodowanego po kolizji oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w wypadku.

5.00 avg. rating (99% score) - 2701 votes
Zadzwoń do nas