Concordia auto zastępcze

Auto zastępcze z oc Concordia

Samochód to obecnie standard prawie każdej rodziny. Nie wyobrażamy już sobie wyjazdów na zakupy czy wakacje komunikacja miejską ponieważ samochód daje nam nie tylko wygodę ale także swobodę, elastyczność i możliwość dostosowania podróży do naszych preferencji. Mimo tego, że z jazda samochodem kojarzą nam się same przyjemne rzeczy warto pamiętać, że na drodze mogą przytrafić się nam także kolizje i wypadki z udziałem innych osób. Praktycznie wszyscy ubezpieczyciele w Polsce posiadają w swojej ofercie polisy OC, czyli obowiązkowe ubezpieczenia samochodu od odpowiedzialności cywilnej.

Takie ubezpieczenie znajduje się także w ofercie Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych. Jest to zabezpieczenie finansów i Twoich interesów gdy uszkodzisz inny Samochód. Taka polisa gwarantuje wypłatę odszkodowania osobie pokrzywdzonej, a także jeśli sprawca kolizji był ubezpieczony w Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych może wypożyczyć auto zastępcze z oc ramach polisy OC sprawcy. Dodatkowo, Samochód można ubezpieczyć pakietami ubezpieczeń dodatkowych takich jak pakiet polisy AC, assistance gwarantujące między innymi holowanie i pomoc drogową, a także ubezpieczenie szyb, NNW, kół czy bagażu.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  • Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  • Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  • Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w Concordia i możesz bezgotówkowo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC Concordia
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC Concordia

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w Concordia

Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin!

Jakie auto zastępcze daje Concordia

Zadzwoń do Concordia która najprawdopodobniej zaoferuje auto zastępcze z wypożyczalni z którą współpracuje. Identycznie jak inne towarzystwa ubezpieczeniowe dla poszkodowanego oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w wypadku.

Wypożyczalnia samochodów Auto Etapia jest niezależną wypożyczalnią samochodów w Szczecinie i nie współpracuje z firmą Concordia.

 

5.00 avg. rating (99% score) - 112 votes
Zadzwoń do nas