Generali auto zastępcze

Auto zastępcze z oc Generali

Każdy kto posiada samochód, musi pamiętać nie tylko o regularnym dokonywaniu przeglądów technicznych, ale również o corocznym wykupieniu polisy OC czyli obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Bez ważnego ubezpieczenia OC Samochód, tak samo jak bez ważnego przeglądu technicznego, nie może być dopuszczony do jazdy po drogach. Czym jest to spowodowane? Na pewno rosnącą liczba wypadków drogowych, której przyczyną jest oczywiście wzrost pojazdów na Polskich drogach.

Aby uniknąć finansowych konsekwencji kosztów naprawy innego samochodu, który został uszkodzony naszej winy potrzebujemy polisy OC. To z niej zostaną zapłacone wszystkie rachunki za naprawę innego samochodu. Dodatkowo, z polisy OC pokrywane są koszty wynajęcia przez osobę poszkodowaną samochodu zastępczego. To samo dotyczy sytuacji, gdy my zostaliśmy osobą poszkodowaną w wypadku i sprawca posiadał polisę OC w Generali. Dzięki temu, że TU Generali S.A posiada w swojej ofercie także dodatkowe pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych, właściciel samochodu może skorzystać także z ubezpieczenia AC, Assistance w tym także holowania, pomocy drogowej, ubezpieczenia szyb, bagażu czy NNW kierowcy i pasażerów.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  •  Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  •  Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  •  Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w Generali i możesz za darmo wypożyczyć:

  •  Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC Generali
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC Generali

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w Generali
Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin!

Jakie auto zastępcze daje Generali

Generali  w podobny sposób jak inne ubezpieczalnie dla poszkodowanego po kolizji oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w wypadku.

5.00 avg. rating (99% score) - 202 votes
Zadzwoń do nas