Uniqa auto zastępcze

Auto zastępcze z oc Uniqa

auto zastępcze uniqa SzczecinAby cieszyć się z jazdy samochodem długo i nie musieć martwić się o jego stan, warto jeździć bezpiecznie. Jednak nie zawsze jest to rozwiązanie ponieważ na drodze nie jesteśmy sami i wypadek lub kolizję może spowodować inna osoba, która także poruszała się tą samą drogą. Kto w takim przypadku pokrywa koszty związane z naprawą uszkodzonego samochodu osoby poszkodowanej i ewentualnego wypożyczenia samochodu zastępczego? Wszystkie te koszty pokrywane są z polisy OC w Uniqa jaką posiadał sprawca kolizji lub wypadku. Jest to ubezpieczenie obowiązkowe, które musi posiadać każdy właściciel. Pokrywa koszty naprawy szkód na innym samochodzie, który był poszkodowany w kolizji, ale także zapewnia pokrycie kosztów wypożyczenia auta zastępczego dla poszkodowanego, jeśli jest taka potrzeba. Oprócz podstawowego ubezpieczenia OC w Uniqa TU S.A. kierowca może ubezpieczyć Samochód ubezpieczeniem AC, pakietem pomocy Assistance, Zieloną Kartą czy ubezpieczeniem bagażu lub szyb.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

Zgłaszając kolizję na infolinii towarzystwa ubezpieczeniowego konsultant zaoferuje wynajem w wypożyczalni z którą Uniqa współpracuje. Jeśli jednak warunki wynajmu nie będą Państwu odpowiadały zapraszamy do nas.

Wypożyczalnia Auto Etapia jest niezależną wypożyczalnią od Uniqa oferujemy wynajem samochodów zastępczych na następujących warunkach.

 • Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
 • Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
 • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
 • Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
 • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w Uniqa i możesz za darmo wypożyczyć:

 • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
 • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC Uniqa
 • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC Uniqa
 • Bez limitu kilometrów
 • Bez kaucji zwrotnej
 • Zgoda na wyjazd za granicę

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w Uniqa

Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin!

Jakie auto zastępcze daje Uniqa

Uniqa identycznie jak inne towarzystwa ubezpieczeniowe dla poszkodowanego oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w wypadku.

4.98 avg. rating (99% score) - 193 votes
Zadzwoń do nas