Wypożyczalnia samochodu z lotniska

Szczecin każdego roku przyciąga coraz większą ilość turystów. W samym sezonie 2016 miasto odwiedziło około 2 miliony osób, z czego część urlopowiczów dotarła tam samolotem. Obecny sezon nie różnił się znacząco liczbą odwiedzających w porównaniu z sezonem 2015 oraz poprzednimi, co świadczy o tym, że możliwości transportowe rozszerzają się by zapewnić komfort podróżującym. By usprawniać transport turystom dogodne opcje czekają na nich dzięki wypożyczalni samochodów z lotniska w Szczecinie.

Bywa, że wszelkiego rodzaju delegacje i wycieczki mogą niezwykle szybko zamienić się w uciążliwe i męczące podróże. W większości przypadków powodem jest brak odpowiedniego środka transportu, który jest w dużej mierze niedostosowany do czasu, miejsca oraz potrzeb osoby podróżującej. Jednakże cała eskapada może się odbyć bezproblemowo pod warunkiem, że jej plan będzie obejmował czynniki niezbędne do sprawnego przemieszczania się. Ale jak to wygląda w praktyce, kiedy podróżujący przybywa na Pomorze z drugiego krańca Polski bądź z innego kraju?

Lądujemy w Porcie Lotniczym Goleniów w Szczecinie, ale co dalej?

Lądowanie samolotem to już szczęśliwe pokonanie jednego z odcinków podróży. Jednakże dopiero tu zaczyna się przygoda z różnorodnymi środkami transportu, jakie znajdują się w ofercie zarówno komunikacji miejskiej jak i korporacji taksówkarskich. Pytaniem jest czy warto z nich korzystać?

Wielką zaletą taksówek jest fakt ich całodobowej dostępności. Czekaja już na lotnisku na potencjalnego klienta i bezpośrednio zawożą do wskazanego miejsca. Podróżujący nie musi znać topografii miasta by dojechać do celu, nie musi nawet umieć jeździć samochodem. Jednakże podróż taksówką zazwyczaj okazuje się być kosztowną przygodą. Opłata za postój, taryfę oraz przejechany kilometr w dużym mieście może wynieść niebanalną kwotę, która może jeszcze bardziej wzrosnąć, jeżeli stoi się w korku.

Z kolei komunikacja miejska oferuje zazwyczaj autobusy oraz tramwaje, które wydają się być tańszą alternatywą dla taksówek. Nie oznacza to jednak, że korzystanie z takich usług transportowych będzie komfortowe. Ciężki bagaż, tłum podróżujących oraz nieznajomość rozkładów jazdy mogą spowodować nie tylko stres, ale również mogą być przyczyną wyboru błędnej linii komunikacyjnej, która w ostateczności jedzie w zupełnie inne miejsce niż jest przez podróżującego pożądane.

Ponadto korzystanie ze środków transportu, jakie ma w swojej ofercie miasto Szczecin niesie za sobą wiele skrajności. Problemem może się okazać długie wyczekiwanie lub ograniczony czas podróży, wygórowane stawki za kilometr lub tania komunikacja, komfort podroży lub niewygoda w zatłoczonym tramwaju. Wybór zależny jest zazwyczaj od preferencji osoby podróżującej, ilości pieniędzy przeznaczonych na pobyt oraz długości odcinka, jaki ma do przebycia. Kiedy jednak osoba ta nie przyjmuje kompromisu i woli spożytkować swoją energię na inne, przyjemniejsze aspekty związane z podróżą, wtedy rodzi się potrzeba znalezienia innych rozwiązań.

Wynajem auta z lotniska w Szczecinie – stolicy turystyki

Najciekawszą alternatywą dla komunikacji miejskiej oraz taksówek jest auto z wypożyczalni samochodów z lotniska. Korzystający z takiej usługi nie musi się martwić ani o sam przejazd ani o swój portfel. Do wynajętego samochodu podróżujący otrzymuje również pakiet ubezpieczeń, gwarancję należytego stanu technicznego auta oraz minimum formalności. By cieszyć się komfortem podróży wystarczy skontaktować się z pracownikiem wypożyczalni samochodów i omówić warunki wynajmu.  Sprawny pojazd zostanie dostarczony do Portu Lotniczego w Goleniowie lub w inne ustalone miejsce. Dzięki temu podróżujący nie tylko zyska czas, ale i zaoszczędzi sobie stresów związanych z licznymi przesiadkami i zmianami form transportu. Kiedy natomiast nastąpi czas powrotu wynajmujący może bez obawy dojechać na lotnisko wypożyczonym samochodem.

Swoboda przemieszczania się między miastami czy państwami definitywne podnosi komfort oraz usprawnia prywatne wycieczki czy służbowe wyjazdy. By zapewnić sobie ów komfort potrzeba samochodu, które z lotniska w Szczecinie dowiezie turystę w dowolne miejsce. Wypożyczając samochód  nie tylko ułatwi oddanie się przyjemności zwiedzania pięknego miasta Szczecin, ale i pozwoli prawdziwie w nim wypocząć.

5.00 avg. rating (99% score) - 3981 votes
Zadzwoń do nas