InterRisk auto zastępcze

Auto zastępcze z OC Inter Risk

Zgłoszenie szkody Inter Risk SzczecinCzy kiedykolwiek miałeś wypadek drogowy? Czy wiesz ile kosztuje naprawa swojego samochodu, a ile może kosztować naprawa samochodu drugiej osoby? Na takie wypadki nie musisz się martwić kosztami i możesz ubezpieczyć swoja odpowiedzialność cywilną od kosztów naprawy innego samochodu lub ubezpieczyć swój Samochód. Ubezpieczenie obowiązkowe OC chroni finanse sprawcy wypadku, pokrywając wszystkie koszty naprawy samochodu osoby poszkodowanej.

Dodatkowo, dzięki temu, że sprawca wypadku posiadał OC w InterRisk S.A. Vienna Insurance Group osoba poszkodowana, jeśli tylko występuje taka potrzeba, może skorzystać z wypożyczenia samochodu zastępczego, którego koszty pokryte będą właśnie z polisy OC sprawcy. Dzięki temu, że posiadacz samochodu może wykupić dodatkowe pakiety ubezpieczenia samochodu takie jak ubezpieczenie AC, które chroni przed takimi zdarzeniami jak kradzież samochodu, pożar, włamanie czy nawet akty wandalizmu. W Inter Risk Szczecin można także wykupić pakiety ubezpieczenia szyb, NNW kierowcy i pasażerów oraz skorzystać z ubezpieczenia kół czy bagażu.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  • Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  • Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  • Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w Inter Risk  Szczecin i możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC InterRisk
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC InterRisk
  • Inter Risk zgłoszenie szkody

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w Inter Risk

Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin!

Jakie auto zastępcze daje InterRisk

Inter Risk w podobny sposób jak inne ubezpieczalnie dla poszkodowanego po kolizji oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w wypadku.

5.00 avg. rating (95% score) - 2 votes
Zadzwoń do nas