Wynajem długoterminowy dla firm

Wynajem długoterminowy, czyli perfekcyjne rozwiązanie dla wielu firm. Zakup pojazdu na potrzeby przedsiębiorstwa nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Koszty połączone z zakupem nowego czy też używanego samochodu mogą w dużej mierze obciążyć firmowy budżet. W dodatku, dochodzą wciąż wydatki połączone z utrzymaniem samochodu oraz zakupieniem zabezpieczenia drogowego. Poniżej prezentujemy korzystne zasady najmu długoterminowego pojazdów, innymi słowy rozwiązanie perfekcyjne dla większości firm.

Zawsze przejrzyste warunki wynajmu auta

Na czym polega pożyczenie długoterminowe? W pierwszej kolejności, to bardziej użyteczna forma dla każdego rodzaju firmy. Zamiast płacić każdego dnia za pożyczenie, raz w miesiącu wpłacasz tę samą wielkość odstępnego. Takiego rodzaju sposób zezwoli na zaprojektowanie budżetu firmy i nie narazi Cię na niespodziewane wydatki. Koszty powiązane z czynszem za wynajem długoterminowy pojazdów nie wpływają na zdolność kredytową firmy bądź użytkownika prywatnego. W czasie trwania umowy, wszelki klient naszej autowypożyczalni może podmienić używany pojazd na inny model. Rotacja nie kojarzy się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Jeżeli styl wykonywanej pracy sprawia, że niemało podróżujesz, możesz zamienić pojazd w dowolnym oddziale naszej wypożyczalni samochodów.Wynajmij auto i w drogę.

Korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa.

Jakie kolejne korzyści jednoczą się z wypożyczeniem w systemie długoterminowym? Przede wszystkim, nie ponosisz kosztów połączonych z utrzymaniem auta. Koszt odstępnego zawiera dodatkowo ubezpieczenie drogowe. Jeżeli zdecydujesz się na kupno użytkowanego samochodu, już po dwunastu miesiącach bądź 2 latach zaproponujemy ciekawą propozycję cenową. Nasza propozycja to alternatywa doboru spośród kilkunastu marek i modeli pojazdów.

Prowadzimy wynajem aut:

  • osobowych,
  • dostawczych,
  • luksusowych,
  • busów.
5.00 avg. rating (99% score) - 2477 votes
Zadzwoń do nas