Proama auto zastępcze

Auto zastępcze z oc Proama

Prowadzenie samochodu to czysta przyjemność dla wielu z nas, ale czy w chwili kolizji czy wypadku emocje sięgają zenitu. Oprócz oceny własnych strat zazwyczaj oceniamy także straty jakim uległ drugi Samochód. O ile kolizja czy wpadek nie są spowodowane przez nas sprawa naprawy samochodu jest dość prosta, ponieważ wszystkie koszty pokrywane są z polisy OC sprawcy wypadku. Dzięki temu, że polisa OC jest obowiązkowa, sytuacja w której to my jesteśmy sprawcą także nie musi wyglądać źle. Dzięki naszej polisie w Proama, pokryte zostaną wszystkie koszty naprawy drugiego samochodu. Warto pamiętać także o ważnej kwestii. Jeśli nasz samochód jest na tyle uszkodzony, że nie można nim jeździć, a my potrzebujemy go do codziennego życia lub pracy, z polisy OC w Proama sprawcy, pokryte zostaną koszty wypożyczenia samochodu zastępczego. Obowiązuje to bez względu na cenę polisy! Jeśli chcemy chronić w pełni swój Samochód, nie tylko przed skutkami szkód, które wyrządził kto inny, w Proama można wykupić dodatkowe polisy takie jak polisa AC, Assistance, ochrona kół, szyb czy bagażu a także auto zastępcze, nawet jeśli to my jesteśmy sprawcą kolizji.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  • Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  • Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  • Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w Proama i możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC Proama
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia Proama

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC Proama.

Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin!

Jakie auto zastępcze daje Proama

Proama tak samo jak inne towarzystwa ubezpieczeniowe dla poszkodowanego oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w kolizji.

5.00 avg. rating (99% score) - 324 votes
Zadzwoń do nas