Gefion auto zastępcze

Auto zastępcze z OC Gefion

Obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych obejmuje wszystkich właścicieli samochodów. W obecnych czasach auto stało się niezbędnym narzędziem pracy i nieodłączną częścią życia codziennego. Zdecydowana większość mieszkańców miast nie wyobraża sobie podróżowania komunikacją miejską na zakupy, do pracy czy po dzieci do szkoły. Jednak prawda jest taka, że im więcej podróżujemy, tym większe jest ryzyko uszkodzenia naszego auta. Na szczęście od takich sytuacji chroni nas ubezpieczenie pojazdu. Można by nawet rzec, że chroni nas w dwojaki sposób, bowiem ubezpieczenie obowiązkowe, czyli polisa OC chroni nas przed finansowymi kosztami szkód, jakie potencjalnie możemy wyrządzić innym uczestnikom ruchu drogowego oraz ich samochodom.

Ponadto chroni nas, gdy to ktoś inny wyrządzi szkodę na naszym pojeździe, wtedy koszty pokrywane są z jego polisy. Jednakże po kolizji, bardzo często nie jesteśmy w stanie korzystać z naszego auta i właśnie na taka ewentualność możemy skorzystać z samochodu zastępczego, którego koszty wypożyczenia zostaną pokryte z polisy OC sprawcy Gefion. Dokładnie taką opcję gwarantuje również polisa OC w Gefion Insurance, albowiem w ofercie znajduje się nie tylko podstawowe ubezpieczenie OC, ale także szereg innych, dodatkowych ryzyk takich jak ubezpieczenie Auto Casco, ubezpieczenie szyb, zdrowia i życia kierowcy i pasażerów, a także ubezpieczenie od kradzieży pojazdu, pożaru, wandalizmu i wielu innych zdarzeń losowych.

Kiedy przysługuje auto zastępcze z OC Gefion?

  • Na cały, technologiczny czas naprawy auta w warsztacie.
  • Do czasu zakupu nowego pojazdu, jeśli stwierdzono szkodę całkowitą.
  • Jeśli osoba poszkodowana nie ma możliwości korzystania z innego samochodu lub go nie posiada.

Kiedy przysługuje zwrot kosztów za wynajęcie auta zastępczego Gefion?

  • Gdy osoba wypożyczyła samochód zastępczy Gefion o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie.
  • Gdy cena wypożyczenia samochodu odpowiada przeciętnym cenom wypożyczenia w danym regionie.

W sytuacji, gdy zostałeś poszkodowany a Twoje auto uległo uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w Gefion Insurance, możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego pojazdu.
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC Gefion Insurance.
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC Gefion Insurance.

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy nie tylko pełną obsługę,ale również samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w Gefion Insurance.
Wypożyczalnia samochodów
Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2, 70-556 Szczecin!

 

5.00 avg. rating (99% score) - 3698 votes
Zadzwoń do nas