PZU Auto zastępcze

Auto zastępcze z OC PZU

pzu zgłoszenie szkodyObowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne OC pojazdów mechanicznych chroni nas przed kosztami szkód jakie wyrządziliśmy innym użytkownikom dróg. Mimo, że użytkowanie samochodu i podróżowanie nim jest dla większości z nas wygodne i nie wyobrażamy sobie życia bez własnych czterech kółek, to obowiązkowe ubezpieczenie dla wielu osób może być przykrym obowiązkiem. Jednak jeśli dojdzie do kolizji lub co gorsza wypadku drogowego z naszej winy, doceniamy wartość takiego, nawet podstawowego ubezpieczenia OC. To ubezpieczenie OC pokrywa wszystkie szkody jakie zostały wyrządzone na drugim samochodzie i dzięki temu nie musimy z własnej kieszeni pokrywać kosztów jego naprawy.

Osoba poszkodowana w wypadku lub kolizji, może w ramach polisy OC w  sprawcy wypożyczyć na koszt ubezpieczalni samochód zastępczy. Jeśli jednak jesteś osobą, która potrzebuje kompleksowej ochrony swojego samochodu, skorzystaj z bogatej oferty PZU  W niej znajdziesz ubezpieczenia AC ale także szereg dodatkowych pakietów takich jak ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów, ubezpieczenie szyb, kół oraz gwarancje samochodu zastępczego, nawet w przypadku awarii.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  •  Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  •  Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  •  Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w PZU S.A. i możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC PZU
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC PZU
  • PZU zgłoszenie szkody

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w PZU zgłoszenie szkody

Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin!

Jakie auto zastępcze daje PZU

PZU tak samo jak inne towarzystwa ubezpieczeniowe dla poszkodowanego oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w kolizji.

4.99 avg. rating (99% score) - 764 votes
Zadzwoń do nas