Gothaer auto zastępcze

Auto zastępcze z oc Gothaer

Bezpieczna jazda samochodem to niemałe wyzwanie. Nawet jako świadomi, bezpiecznie jeżdżący kierowcy musimy pamiętać, że na drodze nie jesteśmy sami. Duży ruch na drodze, pośpiech, brawura czy inne czynniki mogą przyczynić się do powstania kolizji. I w tej kolizji możemy ucierpieć my, jako kierowca lub pasażerowie, ale także nas samochód. Dlatego każdy Samochód, który porusza się po drogach, powinien mieć wykupioną polisę OC, która gwarantuje wypłatę odszkodowania osobie poszkodowanej w kolizji drogowej. Jeśli sprawca wypadku posiadał ważną polisę OC, to koszty naprawy samochodu osoby poszkodowanej, zostaną pokryte właśnie z tej polisy.

Ważne aby pamiętać, że kierowca i właściciel samochodu ma możliwość dodatkowego ubezpieczenia swojego samochodu w Gothaer polisą AC, która nie jest polisa obowiązkową oraz pakietami dodatkowymi jakimi jak ubezpieczenie szyb, kół, bagażu czy ubezpieczenie kierowcy i pasażerów od następstw nieszczęśliwych wypadków. Warto natomiast pamiętać, że polisa OC w Gothaer pokrywa także koszty wynajęcia samochodu zastępczego dla osoby poszkodowanej w kolizji. Jeśli zostałeś osobą poszkodowaną w wypadku lub kolizji drogowej i potrzebujesz wynająć samochód zastępczy, możesz to zrobić z polisy OC w Gothaer sprawcy kolizji.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  • Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  • Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  • Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w Gothaer i możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC Gothaer
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC Gothaer

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w Gothaer

Wypożyczalnia samochodów

Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin!

Jakie auto zastępcze daje Gothaer

Gothaer w podobny sposób jak inne ubezpieczalnie dla poszkodowanego po kolizji oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w wypadku.

5.00 avg. rating (99% score) - 992 votes
Zadzwoń do nas