Benefia auto zastępcze

Auto zastępcze z oc Benefia

Obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych obowiązuje każdego właściciela samochodu. W tych czasach jest to często niezbędne narzędzie pracy i nieodłączna część codziennego życia. Wiele osób nie wyobraża już sobie podróżowania komunikacją miejską i tym bardziej jeździć tak na zakupy, do pracy czy do szkoły po dzieci. Jednak im więcej podróżujemy, tym większe jest ryzyko uszkodzenia naszego samochodu. I od takich sytuacji chroni nas właśnie ubezpieczenie samochodu. Chroni nas w dwojaki sposób. Polisa obowiązkowa, czyli ubezpieczenie OC chroni nas przed finansowymi kosztami szkód jakie wyrządzić możemy innym osobom i na ich samochodach.

Chroni nas także w druga stronę, gdy to ktoś inny wyrządzi szkodę na naszym samochodzie, wtedy koszty pokrywane są z jego polisy. Jednak po kolizji, często nie jesteśmy w stanie korzystać z naszego samochodu i na taka ewentualność możemy skorzystać z samochodu zastępczego, którego koszty wypożyczenia zostaną pokryte z polisy OC sprawcy. Taką opcję gwarantuje także polisa OC w Benefia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. W ofercie znajduje się nie tylko podstawowa polisa OC, ale także szereg innych dodatkowych polis takich jak ubezpieczenie Auto Casco, ubezpieczenie szyb, zdrowia i życia kierowcy i pasażerów czy ubezpieczenie od kradzieży, pożaru, wandalizmu i wielu innych zdarzeń losowych.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  •  Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  •  Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  •  Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w Benefia i możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC Benefia
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC Benefia

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w Benefia
Wypożyczalnia samochodów
Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin!

4.99 avg. rating (99% score) - 200 votes
Zadzwoń do nas