Allianz auto zastępcze

Auto zastępcze z oc Allianz

Posiadanie własnego samochodu jest niezwykle wygodne. W każdej chwili możemy pojechać w dowolne miejsce szybko i przyjemnie, jednak należy pamiętać, że nie jesteśmy jedynymi uczestnikami ruchu drogowego i wraz z użytkowaniem samochodu wiąże się pewne ryzyko wypadku lub kolizji drogowej. W wypadkach tych nie tylko dochodzi do obrażeń kierowców i pasażerów ale przede wszystkim samochodów i dlatego też każdy użytkownik samochodu zobowiązany jest do wykupienia polisy ubezpieczenia OC komunikacyjnego. W ramach tego ubezpieczenia osobie poszkodowanej przysługuje Samochód zastępczy.

Kierowco pamiętaj!
Jeśli jesteś osoba poszkodowaną w kolizji drogowej i Twój Samochód uległ zniszczeniu z winy innej osoby, która wykupiła polisę OC w TUiR Allianz Polska S.A., należy Ci się Samochód zastępczy z polisy OC sprawcy kolizji. Teraz polisa ubezpieczenia OC daje jeszcze więcej niż tylko obowiązkowe ubezpieczenie.

Dzięki różnorodności oferty w TUiR Allianz Polska możesz skorzystać z ubezpieczenia Auto Casco, Car Assistance o różnym zasięgu terytorialnym, a także wykupić rozszerzenia polis takie jak ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Przed podpisaniem umowy ubezpieczenia samochodu warto dokładnie przeczytać OWU czyli Ogólne Warunki Ubezpieczenia aby upewnić się jakim dokładnie zakresem ochrony objęty jest Twój Samochód.

Kiedy przysługuje auto zastępcze i zwrot kosztów za jego wynajęcie?

  • Na cały czas trwania naprawy samochodu w warsztacie naprawczym
  • Do czasu zakupu nowego samochodu, jeśli uszkodzenie samochodu było całkowite
  • Jeśli osoba poszkodowana nie posiada i nie ma możliwości korzystania z innego samochodu
  • Jeśli osoba wypożyczyła samochód zastępczy o podobnym stanie technicznym i w podobnej klasie
  • Jeśli cena wypożyczenia samochodu odpowiadała przeciętnym cenom wypożyczenia w regionie

W sytuacji gdy zostałeś poszkodowany i Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innej osoby ubezpieczonej w Allianz i możesz za darmo wypożyczyć:

  • Auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu
  • Auto zastępcze z ubezpieczenia OC Allianz
  • Auto zastępcze bezgotówkowo z ubezpieczenia OC Allianz

Koniecznie skontaktuj się z nami! Oferujemy pełną obsługę oraz samochód zastępczy dla poszkodowanych w kolizji, którzy likwidują szkody z ubezpieczenia OC w Allianz

Wypożyczalnia samochodów
Zadzwoń 570 33 44 55 albo odwiedź nasza siedzibę przy ulicy Opłotki 2 70-556 Szczecin

Jakie auto zastępcze daje Allianz

Allianz tak samo jak inne towarzystwa ubezpieczeniowe dla poszkodowanego oferuje auto zastępcze tej samej klasy które zostało uszkodzone w kolizji.

5.00 avg. rating (99% score) - 134 votes
Zadzwoń do nas