Wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

wypożyczalnia samochodówAuto Etapia może pochwalić się dużym  doświadczeniem, to ceniona wypożyczalnia samochodów przez  klientów w Szczecinie. Jeśli masz jakiś problem ze swoim pojazdem przydarzyła Ci się kolizja, bądź awaria zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nieważne czy to  Szczecin, czy inne miasto w naszym województwie, bezzwłocznie udostępniamy naszym klientom auto zastępcze. Zadbamy również o załatwienie wszelkich formalności. Oferujemy również wynajem krótkoterminowy naszych samochodów na przykład przy naprawie samochodu z ubezpieczenia Autocasco.

Wypożyczalnia samochodów auto Etapia Szczecin oferuje:

  • bezgotówkowo auto zastępcze z OC sprawcy kolizji
  • bezgotówkowo samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku
  • za darmo samochód zastępczy na czas naprawy
  • wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy

Wypożyczalnia samochodów auto Etapia Szczecin – jak wynająć samochód.

Rezerwacja samochodu

Aby zarezerwować samochód wejdź w zakładkę Rezerwacja i wybierz interesujący Cię model samochodu. Następnie otrzymasz informację drogą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji. Potwierdzimy w nim dostępność samochodu i dokonamy rezerwacji wybranego auta. Jeśli chcesz skorzystać z oferty wypożyczalni jaką jest samochód zastępczy na czas naprawy przygotuj również numer szkody, będzie on  potrzemy podczas wynajmu auta zastępczego. Jedyne co musisz wiedzieć to to że auto zastępcze na czas naprawy musi odpowiadać klasie Twojego samochodu. Rezerwacji można dokonać bezpośrednio kontaktując się z pracownikiem wypożyczalni pod numerem 570 33 44 55.

Odbiór samochodu

Wynajęty samochód można odebrać w siedzibie wypożyczalni jest też opcja podstawienia pod wskazany adres na przykład na lotnisku w Goleniowie na dworcu PKS lub PKP. Przy przekazaniu samochodu podpisujemy umowa wynajmu i protokół zdawczo-odbiorczy w którym opisujemy dokładny stan samochodu  czyli ewentualne zarysowania, ilość paliwa, przebieg pojazdu. Przy odbiorze samochodu należy przygotować dwa dokumenty ze zdjęciem może to być  dowód osobisty  lub paszport ważne prawo jazdy. Płatność za krótkoterminowy najem auta oraz kaucja są pobierane z góry. Cały proces wynajmu zajmie mniej niż 15 minut. Jeśli wynajmujesz samochód zastępczy z oc sprawcy nie pobieramy kaucji brak limitu kilometrów

Użytkowanie samochodu

Podczas użytkowania samochodu jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zapewniamy pomoc techniczną i prawną podczas całego wynajmu.

Zwrot samochodu

Samochód można zwrócić w naszym biurze lub wcześniej umówionym miejscu nasz  pracownik auto Etapia odbierze wynajęty samochód. Podczas odbioru Klient wraz z pracownikiem auto Etapia sprawdzają stan samochodu porównują stan i spisują protokół zdawczy.

Jeżeli potrzebują Państwo porady lub macie jakieś pytania – bardzo prosimy o kontakt.

Samochód zastępczy z oc sprawcy kolizji

W naszej wypożyczalni po kolizji możesz bezgotówkowo wynająć samochód zastępczy z polisy OC sprawcy Auto zastępcze bezgotówkowo wynajmiemy na cały okres naprawy Twojego uszkodzonego samochodu, jeśli będzie szkoda całkowita aż do momentu zakupu nowego auta. Wynajem samochodu zastępczego jest bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Wypożyczalnia samochodów Szczecin


Wypożyczalnia samochodów
694 votes, 5.00 avg. rating (99% score)